طراحی سایت به شما کمک میکند ایده ها و سایت مورد نظر خود را با سبکی جدید و روشی مدرن پیاده سازی کنید.
admin@mailfa.com 09151000566
  •  
  •  

روال قدیمی طراحی سایت

دسته بندی: قبل از داشتن سایت تاریخ ارسال: 1278/10/11 بازدید: 2028 تصاویر: 0 فایلها: 0 نظرات: 0
روال قدیمی طراحی سایت
1- پیدا کردن یک شرکت یا سایت برای ثبت دامنه و خرید هاست ( معمولا ثبت دامنه و خرید هاست توسط یک شرکت انجام میشود )

ثبت دامنه چیست ؟ شما باید مالکیت یک نام در اینترنت را به نام خودتان داشته باشید نامهای اینترنتی دارای قوانین خاصی برای ثبت هستند و هر نام میتواند یک ساله 5 ساله یا ده ساله ثبت شود اما معمولا سالانه ثبت شده و هر سال نیاز به تمدید دارد

هاست یا میزبانی وب چیست؟ شما برای اینکه بتوانید محتوی ها و مطالب خودتان را بر روی سایتتان ارائه کنید نیاز به بخشی یا تمام یک رایانه متصل به اینترنت با سرعت بالا دارید در حقیقت هاستیگ یا فضا یک کامپیوتر خاص با نرم افزارهای خاص متصل به اینترنت است که فایلهای شما را درون خودش ذخیره کرده و در اختیار دیگران قرار میدهد . این فضا میتواند اشتراکی باشد ( یعنی داخل یک سرور هزاران سایت اینترنتی میزبانی میشود ) و یا اختصاصی باشد یعنی یک سرور یا سرور مجازی فقط یک سایت را میزبانی میکند )

2- طراحی سایت : برای طراحی سایت معمولا باید به شرکتهای طراح سایت مراجعه کنید و با انعقاد یک قرارداد طراحی سایت مراحل نصب یک نرم افزار برای مدیریت و ارائه مطالب سایتتان را طی کنید.

در حقیقت نرم افزاری که بر روی هاست شما نصب میشود تا بتواند محتوی های شما را در معرض دید بازدیدکنندگان سایتتان قراردهد مرحله طراحی سایت میباشد.

بیشتر شرکتهای طراح سایت از نرم افزارهای اماده مانند ووردپرس جوملا دات نت نیوک استفاده میکنند که این نرم افزارها اصطلاحا اوپن سورس یا منبع باز هستند و تنها با اعمال تغییراتی آنها را به شما میفروشند استفاده از این نوع نرم افزارها علاوه بر مشکلات امنیتی دارای پیچیدگی هایی نیز هست که شاید خود شرکت فروشنده نیز در بسیاری از موارد توانایی پاسخگویی به نیازهای شما را نداشته باشد چرا که از نرم افزار عمومی و رایگان یک کشور دیگر استفاده کرده است علاوه بر اینها این نوع نرم افزارها دارای محیط مدیریت پیچیده ای هستند و هر کسی توانایی اعمال تغییرات و پشتیبانی عادی آنها را ندارد .

3- پشتیبانی یک ساله : در طی زمانی که سایت شما اصطلاحا آپ میباشد یا در حال ارائه سرویس به بازدیدکنندگان است شما باید دارای قرارداد پشتیبانی باشید تا درصورت بروز مشکلات یا نیاز به تغییرات بتوانید از پشتیبان خود بهره بگیرید قراردادهای پشتیبانی معمولا تنها شامل تغییرات جزئی و یا رفع ایرادات بوده و اضافه کردن هر موردی به سایت مستلزم صرف هزینه میباشد. بارها دیده ایم که مشتریان شاکی از هزینه چند برابری پشتیبانی در مقایسه با طراحی گلایه داشته اند به عنوان مثال هزینه طراحی سایت شما 1 میلیون شده اما به تدریج و با تغییراتی که در سایت داده اید هزینه پشتیبانی آن به چندین میلیون رسیده است !

4- خرید تبلیغات و لینک برای افزایش بازدید سایت

 

ما برای تمام مراحل و مشکلات بالا راه حل جدیدی را دیده ایم که در نرم افزار جدید طراحی سایت پیاده شده است .

کلمات کلیدی: